Jak działa Program

Żywiecka Karta Mieszkańca

umożliwia mieszkańcom Żywca gromadzenie punktów w ramach „Samorządowego Programu Lojalnościowego” oraz integruje dotychczasowe karty „Rodzina +” oraz „Częstochowski Senior”. Dodatkowo pełni też funkcję karty bibliotecznej w Bibliotece Publicznej w Częstochowie. Zobacz gdzie odebrać kartę

Jak działa Samorządowy Program Lojalnościowy:

Program zakłada możliwość gromadzenia punktów za zakupy u partnerów programu. Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów, Uczestnik może dokonać ich wymiany na bon rabatowy, np. 25zł przy zakupach u dowolnego partnera programu.

1. Rób zakupy

Rób zakupy lub korzystaj z usług Partnerów Żywieckiej Karty Mieszkańca. Jest to już ponad 200 lokalizacji na terenie Częstochowy – restauracje, punkty usługowe, sklepy z różnych branż, warsztaty samochodowe itp. Sprawdź listę Partnerów.

2. Otrzymuj zwrot na Kartę

Podaj Sprzedawcy swoją Kartę Mieszkańca i otrzymaj zwrot z zakupów na kartę, nawet 16%. Ilość przyznawanych punktów za każde wydane 10zł może się różnić w zależności od partnera. Informacje o ilości przyznanych punktów można znaleźć na poszczególnych podstronach partnerów na www.karta.czestochowa.pl oraz na plakatach zawieszonych w placówkach partnerów. Przykład: jeśli partner przyznaje 12pkt za każde wydane 10 zł, dla Uczestnika programu oznacza to korzyść w postaci zwrotu na kartę 12%, z wydanej kwoty.

3. Płać z Karty

Po zebraniu minimum 100pkt = 10zł, możesz wydać tę kwotę na zakupy u dowolnego Partnera. Wystarczy, że w trakcie płatności powiesz o tym Sprzedawcy.
Zobacz gdzie odebrać kartę